Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROIECTARE SI EXECUTIE - AMENAJARE PARC DE JOACA COMUNA CIRESU, SAT BATOGU
- Număr anunț
- DA41035113
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIRESU (CUI 4342804)
- Furnizor / câștigător
- QUICK SMART CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44772142)
- Cod CPV
- 45212130-6 · Lucrari de constructii de parcuri de distractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 404.120,67 RON
- Valoare atribuită
- 404.120,67 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 09:15
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
404.120,67 RON
din 404.120,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro