Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie auto
- Număr anunț
- DA41034469
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- MOLDOCAR SRL (CUI 6402767)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.326,46 RON
- Valoare atribuită
- 3.326,46 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 07:27
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.326,46 RON
din 3.326,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro