Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE - CRSS RAzboieni
- Număr anunț
- DA41028132
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,10 RON
- Valoare atribuită
- 211,10 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 15:53
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,10 RON
din 211,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro