Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform anunt ADV1539683

Număr anunț
DA41015556
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
QUINTRIX IMPEX SRL (CUI RO6780002)
Cod CPV
32570000-9 · Echipament de comunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.535,25 RON
Valoare atribuită
1.535,25 RON
Data publicării
19.08.2026 10:50
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.535,25 RON

din 1.535,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.