Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparații acoperiș intrare și vopsitorii exterior fațadă Sală Multifuncțională Slivilești

Număr anunț
DA41023807
Autoritate contractantă
COMUNA SLIVILESTI (CUI 4352069)
Furnizor / câștigător
SC VPM ECOVAL CONS SRL (CUI 31955300)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140.495,87 RON
Valoare atribuită
140.495 RON
Data publicării
20.08.2026 11:02
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140.495 RON

din 140.495,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.