Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sare pentru deszăpezire ambalată în big bags - 100 to.
- Număr anunț
- DA41028906
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- RENAISSANCE STAR SRL (CUI RO27308852)
- Cod CPV
- 14410000-8 · Sare gema (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 32.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 08:29
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.000 RON
din 32.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro