Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Eprubeta Eprubete plastic cu dop 10 ml 16x100mm MASTERLAB - Eprubete SUMAR URINA ✦ Super Preț ✅
- Număr anunț
- DA41035291
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720 RON
- Valoare atribuită
- 720 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 09:28
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
720 RON
din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro