Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laveta profesionale pentru curatare Tork 40 buc - pachet 4 albastru ;4.galben.

Număr anunț
DA41035123
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519,60 RON
Valoare atribuită
519,60 RON
Data publicării
24.08.2026 09:16
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

519,60 RON

din 519,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.