Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HIDROCORTIZON HF 100 MG, CT X 1 FL PULB PT. SOL IN./PERF. X 5ML + 2ML SOL (PENTRU SEDIUL DIN GALATI)
- Număr anunț
- DA41026789
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
- Furnizor / câștigător
- ROMASTRU TRADING SRL (CUI RO6769462)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.614 RON
- Valoare atribuită
- 1.614 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:04
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.614 RON
din 1.614 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro