Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie toner refill Konica Minolta

Număr anunț
DA41033711
Autoritate contractantă
COMUNA CARPINET (PRIMARIA) (CUI 5003580)
Furnizor / câștigător
COMPUTER MEDIA CENTER S.R.L. (CUI RO23378855)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,26 RON
Valoare atribuită
289,26 RON
Data publicării
21.08.2026 14:12
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,26 RON

din 289,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.