Ofertă acceptată Cumpărare directă

BARBOTOR UF

Număr anunț
DA41026166
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
Furnizor / câștigător
INFORMATIONAL S.R.L. (CUI 46975402)
Cod CPV
33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,20 RON
Valoare atribuită
560 RON
Data publicării
20.08.2026 13:25
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560 RON

din 435,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.