Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIRIGENTIE DE SANTIER PT MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COM TG VECHI-ETAPA II
- Număr anunț
- DA41032896
- Autoritate contractantă
- COMUNA TIRGSORU VECHI (CUI 2845230)
- Furnizor / câștigător
- ASSA CONSTRUCT CONSULTING SRL (CUI RO29283894)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.000 RON
- Valoare atribuită
- 140.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 12:53
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
140.000 RON
din 140.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro