Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv de Verif/mas/inscriptionare rezistenta continuitati impamantare echip/inst el nr ADV1516653

Număr anunț
DA41032686
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORIE GHICA VOIEVOD (CUI 24130679)
Furnizor / câștigător
T.A.T.A. CONSULT EX SRL (CUI RO26660175)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.936 RON
Valoare atribuită
8.936 RON
Data publicării
21.08.2026 12:36
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.936 RON

din 8.936 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.