Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari semaforizare trecere pietoni, inclusiv furnizare si instalare

Număr anunț
DA41036089
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Furnizor / câștigător
SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL (CUI RO8018950)
Cod CPV
45316212-4 · Instalare de semafoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
246.819,99 RON
Valoare atribuită
246.819,99 RON
Data publicării
24.08.2026 10:24
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

246.819,99 RON

din 246.819,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.