Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor mecanice de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor mecanice de constructii
- Număr anunț
- DA41036096
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHETANI (CUI 5669392)
- Furnizor / câștigător
- SHADOW SRL (CUI RO16508812)
- Cod CPV
- 50712000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor mecanice de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.201,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.201,32 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 10:25
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.201,32 RON
din 2.201,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro