Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator

Număr anunț
DA41035727
Autoritate contractantă
COMUNA RADULESTI (CUI 4364764)
Furnizor / câștigător
MULTIWEB COMPUTERS S.R.L. (CUI 40620559)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,60 RON
Valoare atribuită
436,60 RON
Data publicării
24.08.2026 10:02
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,60 RON

din 436,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.