Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare, actualizare DALI, DTAC, PT, DE, as built, reabilitare cladire D+P+2E, Bran

Număr anunț
DA41035299
Autoritate contractantă
Comuna Bran (CUI 4688736)
Furnizor / câștigător
JB ARHITECTURA SRL (CUI RO35619078)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244.500 RON
Valoare atribuită
244.500 RON
Data publicării
24.08.2026 09:28
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244.500 RON

din 244.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.