Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- DA41030450
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Furnizor / câștigător
- PROMPT SERVICE CLIMA SRL (CUI RO6706510)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.010 RON
- Valoare atribuită
- 6.010 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 10:18
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.010 RON
din 6.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro