Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUBSTITUIENT DE OS BGEL( IMPLANT SEGMENTAR COLOANA)
- Număr anunț
- DA41034219
- Autoritate contractantă
- SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL TECHNOLOGIES INFINITY SRL (CUI 33711808)
- Cod CPV
- 33184100-4 · Implanturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 16:06
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro