Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOSHIBA T-FC415EK Toner Black e-Studio 2515/ 3015/ 3515/ 4515/ 5015AC, 38,400 at 5%

Număr anunț
DA41035349
Autoritate contractantă
COMUNA GLODENI (PRIMARIA GLODENI) (CUI 4322734)
Furnizor / câștigător
ELECTRO ORIZONT SRL (CUI RO1200600)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329,61 RON
Valoare atribuită
329,61 RON
Data publicării
24.08.2026 09:33
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329,61 RON

din 329,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.