Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PI0040 _DSNA TIMISOARA _JALUZELE (ROLETA PVC ACTIONARE TELECOMANDA)
- Număr anunț
- DA41034415
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- DC NEW MODE SRL (CUI 8153670)
- Cod CPV
- 39515400-9 · Jaluzele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 22.08.2026 19:21
- Termen limită
- 28.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro