Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sistem All-in-One Lenovo AIO A105 cu procesor AMD Ryzen™ 3 30 pana la 4.10GHz, 23.8" Full HD, IPS, 8

Număr anunț
DA41034316
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.983,46 RON
Valoare finală
1.983,46 RON
Data publicării
21.08.2026 19:21
Data finalizării
24.08.2026 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.