Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP M2

Număr anunț
DA41035987
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SULITA (CUI 21764566)
Furnizor / câștigător
APETRANS SRL (CUI RO8798910)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,55 RON
Valoare atribuită
173,55 RON
Data publicării
24.08.2026 10:17
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,55 RON

din 173,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.