Ofertă acceptată Cumpărare directă

Network Attached Storage Synology DS423 cu procesor Realtek RTD1619b 1.7GHz, 4-Bay, 2GB DDR4

Număr anunț
DA41034831
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Covasna (CUI 9973733)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30233140-4 · Dispozitive de stocare cu acces direct (DASD) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652,88 RON
Valoare atribuită
1.652,88 RON
Data publicării
24.08.2026 08:46
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652,88 RON

din 1.652,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.