Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MASURARE CAMP ELCTROMAGNETIC

Număr anunț
DA41016251
Autoritate contractantă
U.M. 0437 ARAD (CUI 3861854)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
Cod CPV
90731400-4 · Servicii de monitorizare sau masurare a poluarii atmosferice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
19.08.2026 11:26
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.