Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA PEHD 63PN10

Număr anunț
DA41033181
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
TRAVAL 2008 SRL (CUI 24193758)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.198,35 RON
Valoare atribuită
1.198,35 RON
Data publicării
21.08.2026 13:18
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.198,35 RON

din 1.198,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.