Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezv.noi facilitati, reproiectarea interfete si proceduri software-sistem inf. financiar-contabil

Număr anunț
DA41035269
Autoritate contractantă
Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Bacau (CUI 4278418)
Furnizor / câștigător
GRUP SOFT SRL (CUI RO4236838)
Cod CPV
72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
24.08.2026 09:27
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.