Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vaselina Molykote longterm W2 400G
- Număr anunț
- DA41013313
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- PATRISA TECHNICS S.R.L. (CUI RO26083778)
- Cod CPV
- 09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 645 RON
- Valoare atribuită
- 645 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 08:15
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
645 RON
din 645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro