Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUBLER MECANIC 0-150 UNIOR

Număr anunț
DA41034769
Autoritate contractantă
TRANSURBAN S.A. (CUI 18171186)
Furnizor / câștigător
PRACTIKER BILLA SRL (CUI RO15012941)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,83 RON
Valoare atribuită
119,83 RON
Data publicării
24.08.2026 08:37
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,83 RON

din 119,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.