Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional CANON MF752CDW II A4 COLOR LASER MFP, Functii: Printare, Copiere, Scanare, Viteza: 3
- Număr anunț
- DA41034690
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ARTIS IT SOLUTIONS SRL (CUI RO35355499)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.710 RON
- Valoare atribuită
- 1.710 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 08:25
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.710 RON
din 1.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro