Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de interconditionare si senzor de fum pt.incinta in care funct. inst.radiologica ELTEX 400
- Număr anunț
- DA41033052
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.941 RON
- Valoare atribuită
- 6.941 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:06
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.941 RON
din 6.941 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro