Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA41036095
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Stefanesti (CUI 15760454)
Furnizor / câștigător
FACOS SA (CUI RO714123)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665,52 RON
Valoare atribuită
665,52 RON
Data publicării
24.08.2026 10:25
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665,52 RON

din 665,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.