Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,4% sub estimat

Execuție lucrări de „ Întreținere, reparații și extindere a rețelei de iluminat public ”

Număr anunț
DA41034732
Autoritate contractantă
ORASUL PATARLAGELE (CUI 4055866)
Furnizor / câștigător
ENERGIA SERVIS NIC SRL (CUI 31709011)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.570,32 RON
Valoare atribuită
117.342,48 RON 9,4% sub estimat
Data publicării
24.08.2026 08:31
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117.342,48 RON

din 129.570,32 RON estimat 9,4%

Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 12.227,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.