Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire gard stadion ”Nicu Nour” din comuna Ivesti, judetul Galati (latura de sud si est)

Număr anunț
DA41031520
Autoritate contractantă
COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
Furnizor / câștigător
PANAITE & SUSANU SRL (CUI 38067970)
Cod CPV
45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886.760 RON
Valoare atribuită
886.760 RON
Data publicării
21.08.2026 11:19
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886.760 RON

din 886.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.