Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SISTEM SUPRAVEGHERE SI MANOPERA SISTEM SUPRAVEGHERE SI CONFIGURARE

Număr anunț
DA41031487
Autoritate contractantă
Comuna Balaceanu (CUI 2407869)
Furnizor / câștigător
FAN SISTEM SRL (CUI RO17677232)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.652,23 RON
Valoare atribuită
21.652,23 RON
Data publicării
21.08.2026 11:17
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.652,23 RON

din 21.652,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.