Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie centrala de instiintare si avertizare-alarmare SONIA

Număr anunț
DA41012454
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
Furnizor / câștigător
AXATEL SERVICE SRL (CUI RO16853357)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
18.08.2026 15:22
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.