În desfășurare Anunț de participare

Actualizare a Planului Urbanistic General (P.U.G) și a Regulamentului Local de Urbanism (R.L.U.) al comunei Cotnari, cu localitățile componente: Cotnari, Hodora, Iosupeni, Bahluiu, Cârjoaia, Horodiștea, Lupăria, Valea Racului, Zbereni, Făgăt, Cireșeni

Număr anunț
SCN1179044
Autoritate contractantă
UAT Comuna Cotnari (CUI 4541220)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530.000 RON
Data publicării
24.08.2026 12:42
Termen limită
07.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278685

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.