Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de asigurare obligatorie auto de raspundere civila – RCA si Servicii de asigurare asigurare facultativa tip - CASCO
- Număr anunț
- CAN1173245
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.137.163,06 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 24.08.2026 13:06
- Anunț de participare
- CN1093177
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
23.06.2026 14:22Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform atasament.Răspuns consolidat la solicitările de clarificare
Loturi (2)
Estimat: 7.137.163,06 RON Adjudecat: 1.632.081,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare obligatorie auto de răspundere civilă – R… | 4.362.977,26 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de asigurare facultativă tip - CASCO | 2.774.185,80 RON | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP | 1.632.081,60 RON ↓41,2% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GARANTA ASIGURARI SA CUI 9827029
Asociați 1
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. CUI RO 17067935
Valoare atribuită
0 RON
din 7.137.163,06 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 7.137.163,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.