Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
furnizarea de ” mobilier si materiale didactice pentru dotarea unitatilor de invatamant din Orasul Campeni, jud. Alba”, în cadrul proiectului ”Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unitatilor de invatamant din orasul Campeni”
- Număr anunț
- CAN1173218
- Autoritate contractantă
- ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.637.993 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 24.08.2026 13:03
- Anunț de participare
- CN1093339
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (9)
-
30.06.2026 14:28Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns alaturatRaspuns consolidat la solicitarea de clarificare 9
-
30.06.2026 14:27Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns alaturatRaspuns consolidat la solicitarea de clarificare 8
-
30.06.2026 14:27Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns alaturatRaspuns consolidat la solicitarea de clarificare 7
-
30.06.2026 14:26Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns alaturatRaspuns consolidat la solicitarea de clarificare 6
-
30.06.2026 14:25Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns alaturatRaspuns consolidat la solicitarea de clarificare 5
-
30.06.2026 14:25Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns alaturatRaspuns consolidat la solicitarea de clarificare 4
-
30.06.2026 14:24Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns alaturatRaspuns consolidat la solicitarea de clarificare 3
-
30.06.2026 14:24Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns alaturatRaspuns consolidat la solicitarea de clarificare 2
-
30.06.2026 14:23Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns alaturatRaspuns consolidat la solicitarea de clarificare 1
Loturi (3)
Estimat: 1.637.993 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier scolar | 1.277.993 RON | Anulat | — |
| 2 | Materiale didactice | 270.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Materiale sala de sport | 90.000 RON | Anulat | — |
Valoare atribuită
0 RON
din 1.637.993 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.637.993 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.