Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
”Servicii de dezvoltare extindere si mentenanta a sistemului informatic al APIA de gestionare a cererilor de plată”
- Număr anunț
- CAN1173206
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
- Cod CPV
- 72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.870.554 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 24.08.2026 13:03
- Anunț de participare
- CN1091961
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (5)
Termen prelungit-
28.05.2026 15:48Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat nr.2 la solicitarile de clarificare
-
25.05.2026 10:50Decizie CNSCDecizie CNSC
-
21.05.2026 15:17Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
21.05.2026 08:04Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1091961.pdf
-
08.05.2026 11:29ContestatieContestatie
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
SIVECO TECHNOLOGY S.R.L. CUI 43696853
Asociați 1
TECHNOLOGY SYSTEMS AND SERVICES INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 29451076
Subcontractanți 3
R&D IT TECHNOLOGY SYSTEMS S.R.L. CUI 45452260
SOFT BUSINESS UNION SRL CUI RO 25274176
SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. CUI 41963989
Valoare atribuită
0 RON
din 125.870.554 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 125.870.554 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.