Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,0% sub estimat
Execuție lucrări privind realizarea obiectivului „AMENAJARE SPATIU ADIACENT STRAZII FABRICII DIN ORASUL AGNITA” finanțat prin credit bugetar
- Număr anunț
- SCNA1136290
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.451.429,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.436.375,80 RON 1,0% sub estimat
- Data anunțului
- 24.08.2026 13:02
- Anunț de participare
- SCN1176289
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
03.07.2026 08:40Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1176289.pdf
-
30.06.2026 15:28Clarificare din oficiuAutoritatea contractanta ataseaza formularele C6-C9 aferente listelor de cantitati.Clarificare din oficiu nr. 1
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BAU DOM INVEST SRL CUI 36920450
Valoare atribuită
1.436.375,80 RON
din 1.451.429,11 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 15.053,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.