Atribuită
Atribuire
Achizitie saboti de frana cf. ref. 30723/ 20-08-2026, factura nr. 502777/21-08-2026, bon fiscal nr. 06/ 21-08-2026, astfel: 1] Set saboti 4x4 (Dacia Duster 4 x 4 DJ-05-RDP) - 1 Buc. x 107.43 lei/ buc. = 107.43 lei
- Număr anunț
- DAN2838321
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- FANTRICOM SRL (CUI RO3074819)
- Cod CPV
- 34322500-5 · Saboti de frana (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 107,43 RON
- Data anunțului
- 24.08.2026 14:24
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.