Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
„Motostivuitoare electrice“
- Număr anunț
- SCNA1136299
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Cod CPV
- 44614310-3 · Utilaje de stivuire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 759.975 EUR
- Valoare atribuită
- 0 EUR 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 24.08.2026 15:04
- Anunț de participare
- SCN1178555
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
19.08.2026 13:07Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat nr. 1
Valoare atribuită
0 EUR
din 759.975 EUR estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 759.975 EUR
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.