Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 12,3% sub estimat
SPOR DE PUTERE STAȚIONAR CENTRAL
- Număr anunț
- CAN1173308
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.175.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.291.700 RON 12,3% sub estimat
- Data anunțului
- 24.08.2026 15:02
- Anunț de participare
- CN1092310
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
-
19.05.2026 12:47Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePlanuri partea IIRaspuns solicitari de clarificari 2
-
15.05.2026 12:55Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitari de clarificari
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ELECTROCONSTRUCTIA ELECON SA CUI RO 3582957
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EURO-IMAGE SRL CUI RO13910075
Terți + subcontractanți 1
KRONTAB ELECTRIC SRL CUI RO40261803
Valoare atribuită
6.291.700 RON
din 7.175.000 RON estimat
12,3%
Adjudecat la 87,7% din estimat · economie 883.300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.