Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare ULEI TRANSMISIE DS BOTOSANI

Număr anunț
DA41033430
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
WERTA PRODCOM SRL (CUI RO714506)
Cod CPV
09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.095 RON
Valoare atribuită
17.095 RON
Data publicării
21.08.2026 13:40
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.095 RON

din 17.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.