Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curatare si verificare cos de fum
- Număr anunț
- DA41022089
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO25303840)
- Furnizor / câștigător
- ROCA & HOBI SRL (CUI RO28432815)
- Cod CPV
- 90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:23
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.160 RON
din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro