Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet complet de servicii medicale medicina muncii incl. examen psihiatric pt 125 persoane-3 SEDII
- Număr anunț
- DA41038507
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MARTISOR (CUI 32367375)
- Furnizor / câștigător
- GIMED CLINIC SRL (CUI 19194030)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.500 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 12:46
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.500 RON
din 10.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro