Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea Decorativă pentru pereți, sala 23 și sala 27

Număr anunț
DA41038076
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA (CUI 3695158)
Furnizor / câștigător
STORO SRL (CUI RO8552760)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.219,50 RON
Valoare atribuită
2.219,50 RON
Data publicării
24.08.2026 12:19
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.219,50 RON

din 2.219,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.