Ofertă acceptată Cumpărare directă

Recuperare medicală -2 sportive lot handbal CSM ROMAN

Număr anunț
DA41037874
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL ROMAN - MUNICIPIUL ROMAN (CUI 35364691)
Furnizor / câștigător
OSTEOKINET SAN S.R.L. (CUI 41349254)
Cod CPV
85142100-7 · Servicii de fizioterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
24.08.2026 12:08
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.