Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM DE ASPIRATIE(DRENAJ) CU BURDUF SI TUB DE DREN CU TROCAR 200, ML cod 20113
- Număr anunț
- DA41037797
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI RO10363240)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336 RON
- Valoare atribuită
- 336 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 12:04
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336 RON
din 336 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro